مشاوره حقوقی تلفنی و رایگان

تماس با مرکز مشاوره

مشاوره آنلاین دادپرس
  • جهت مشاوره حقوقی آنلاین ۲۴ ساعته به سایت مشاوره حقوقی آنلاین دادپرس مراجعه کنید تا گروه وکیل دادگستری در اسرع وقت به پیام شما پاسخ دهند.  

تماس با وکیل و مشاور حقوقی
  • آدرس: تهران، ونک، جردن (نلسون ماندلا)، برج امیرپرویز، پلاک 72 طبقه ششم ۶، واحد ۶۱

  • +98-021-88877897-8
  • info[@]dadgan.com
سایت موسسه حقوقی دادگان
  • جهت مشاهده وب سایت موسسه و مرکز مشاوره حقوقی دادگان و تعیین وقت برای مشاوره حقوقی حضوری و تلفنی و طرح سوال حقوقی خود به مرکز مشاوره حقوقی دادگان مراجعه کنید.

     

About

بهترین وکیل تهران – مشاوره حقوقی حضوری

مؤسسه حقوقی دادگان متشکل از گروهی از وکلای متعهد و باتجربه و متخصص هستند که فلسفه ی فعالیت و موفقیت خود را بر کار گروهی و جمعی می‌دانند و با تشکیل دپارتمانهایی تخصصی از بهترین وکیل تهران قبول وکالت در دعاوی به صورت کاملاً تخصصی و حرفه‌ای انجام می‌شود .موسسه دادگان دارای دپارتمانهای تخصصی امور خانواده که از بهترین وکیل دادگستری خانواده و طلاق تشکیل شده . دپارتمان املاک که از وکیل دادگستری ملک و املاک می‌باشد همچنین دپارتمانهای قراردادها و شرکت ها و وصول مطالبات و امور کیفری و بین الملل و انحصار وراثت که از وکیل قراردادها ، وکیل شرکت های تجاری ، وکیل وصول مطالبات و چک و وکیل کیفری و بین الملل و انحصار وراثت تشکیل شده است .

آنچه که مورد تأکید گروه وکلای دادگان است ، مسئولیت پذیری و امانت داری و برقراری و اجرای عدالت است و تمام سعی و تلاش خود را جهت احقاق حقوق موکلین به کار می‌گیرد تا با دقت و کار گروهی با بهترین عمل‌کرد بهترین نتیجه را از پرونده و دعاوی بگیرد.

لذا پیشنهاد می‌شود که همواره از مشاوره حقوقی حضوری جهت به دست آوردن راهکارهای مناسب استفاده نمایید .