مشاوره حقوقی تلفنی و رایگان

مشاوره حقوقی مهاجرت و وکیل مهاجرت و ویزا و اقامت و مشاوره مهاجرت دائم

About

مهاجرت چه می‌باشد و از نگاه حقوقی چه تاثیری دارد؟

آیا اصولا حقوق مهاجرت امری تخصصی در حوزه‌‌ی کار وکیل است؟

در‌این صفحه در زمینه‌ی حقوق مهاجرت واژه ی مهاجرت، هجرت اخذ اقامت و تابعیت و آثار حقوقی آن و مسایل دارای ارتباط به حواشی آن سخن خوا‌هیم گفت و تا حدی شما‌را با این مسئله آشنامی‌کنیم و مشاوره حقوقی در زمینه مهاجرت می‌دهیم.

توجه فرمایید که امر مهاجرت در زمینه ی شرعی ما از زمان پیامبر اسلام ریشه داشته و اکنون هم در جامعه ی بین‌المللی مهاجرت و مهاجرت کردن امری رسمی پذیرفته شده و دارای اعتبار است .

چگونگی مهاجرت به یک مملکت و دریافت اقامت یا این که تابعیت یک مرزوبوم دیگر , از درون کشور ایران به آن سوی مرز یا از آن سوی مرز کشور‌ایران به داخل کشور ایران کاملا مرتبط با رشته‌ای از حقوق به اسم حقوق بین الملل خصوصی است .


مرکز مشاوره حقوقی مهاجرت و اخذ ویزا‌ آماده ی ارائه ی سرویس های تخصصی در خصوص مشاوره مهاجرت به همه دوستان عزیز هست .

لطفا دقت کنید :

بحث مهاجرت بحث حقوقی است . به عنوان مثال درصورتی که مایل به سرمایه گذاری درکشور خارجی باشید می بایست بدانید که اثرها این سرمایه گذاری که می کنید چیست؟ از حیث حقوقی مالیات شما و مسیولیت‌ها و تعهدات حقوقی کدام است؟ در حالتی که شما درباره‌ی سرمایه گذاری مبادرت بکنید ریسک و خدمات شما چیست؟

این ها سوالاتی نیست که با دقت به شایعات و با اعتنا به افراد معمولی به آنان جواب دهید بلکه می بایست این سوالهای خویش را حتما از وکلای دادگستری زبده ی حرفه ی حقوق بین الملل پرسش بفرمایید . چه بسیارند اشخاصی که در کام اشخاص کلاهبردار یا بی سواد قرار گرفته و به واسطه ی جهل مشاور اصل فرصت ها یا بخت موفقیت حقوقی خویش را از دست دادند.